HAKKIMIZDA

ankageo coğrafi bilgi sistemleri

Ankageo; 2009 yılında bilgi teknolojileri, harita üretimi, yazılım ve yönetim tecrübelerini birleştiren bir ekibin sinerjisiyle kurulmuştur. Faaliyet alanı olarak bu üç sektörün kesişme alanlarını belirleyerek çoklu disipline sahip bir kadro ile nitelikli projeler ve özel çözümler üreterek ilgili sektörlere katma değer sağlamaya devam etmektedir.

Gelişen ve değişen mühendislik ihtiyaçlarına cevap vermek için yurtdışı yenilikçi teknoloji şirketleri ile teknoloji transferini sağlamakla beraber, yerli ve milli proje/teknoloji üretimi öncelikli hedefidir. Yenilikçi, katma değeri yüksek teknolojilerin yanında, sektörün ve müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini önceleyen, yeri geldiğinde kendisini müşteri yerine koyabilen bir anlayışla hareket etmektedir.

Bu bağlamda; yurtiçi-yurtdışı proje ortakları ile beraber Ölçekli-Ölçeksiz Panoramik Görüntüleme, Harita Üretimi ve CBS Uygulama Yazılımları ve Proje Yönetimleri, Yatırım Takip Sistemleri, Hızlı Veri Toplama Teknikleri, Akıllı Şehir Kamu Uygulamaları ve Mobil Uygulamalar geliştirmektedir.

logo

Bilgi Güvenliği Politikamız​

Anka Coğrafi Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. yazılım hizmetinde; insan alt yapı, yazılım, donanım, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflara olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktadır. Detay için tıklayınız

© 2020 Ankageo